|
No masz racje ze odpadajac w czwartej z automatu jest grupa LE. Choc wygrywajac w trzeciej z kims z " wielkiej piatki" to czwarta wydawala by sie formalnoscia. Napewno w trzeciej podoszli by do nas jak my do Skonto a w czwartej to juz spiinke maja na max.
Niestety po dobrych wystepach napewno bedzie mala wyprzedaz , gdyz zeczywiscie bedzie nad stan. Wlasnie z taka mysla kupujemy zeby pozniej grubo zarobic. Maly napewno ale przyznajcie ze komu jak komu to mu sie nalezec bedzie, fajnie gdy pokaze wszystkim co oceniaja go po zachowaniu a nie talencie (Smuda) ze Wislak potrafi...
|