Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48644
Stary 22.06.2011, 08:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy to Wojciechowski jest właścicielem Wisły?

Nie sprzedaj kolego takich kitów że przez Wojciechowskiego nie kupujemy polskich piłkarzy. Nie kupujemy bo takie są decyzje Valxca i Cupiała.
To ty czlowieku zejdz lepiej na ziemie bo przez takie skrzywione myslenie robisz krzywde sobie i temu forum. Kazdy post neguje inny post, starzy wyjadacze zawsze maja racje. Nie kupujemy bo nas niestac zeby przebic oferty JW, to on i jego kasa ustawily ceny na poziomie jaki jest niestety nieosiagalny. Interesowalismy sie Sadlokim, Sobiechem, pewnie i Jezem a rowniez Baszczu byl brany pod uwage... a gdzie teraz sa? przez kogo?
Wracajac do tematu to zastanawia na ktora runde sa brane te wzmocnienia. Chyba kazdy w klubie Skonto juz skreslil. A ja jednak wolal bym Wisle w 3 rundzie nierozstawiona, trafic kogos z wielkiej piatki , ograc ich i w 4 byc rozstawionym. Chyba latwiej by bylo pokonac ich w trzeciej rundzie niz w ostatniej czwartej. Ale i tak wydaje sie ze bedzie dobrze, tak jeszcze nigdy niebylo jak jest teraz.
Odpowiedz cytując