Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
22389
22.06.2011, 07:38
Mam pilne pytanie, czy Nowohucka jest już w całości przejezdna? Jeżeli trwają tam jakieś prace to jak wygląda sprawa z korkami? (od Alei Powstańców Śląskich do Czyżyn)
Ogromne dzięki za pomoc
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3