Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22389
Stary 22.06.2011, 07:38
Mam pilne pytanie, czy Nowohucka jest już w całości przejezdna? Jeżeli trwają tam jakieś prace to jak wygląda sprawa z korkami? (od Alei Powstańców Śląskich do Czyżyn)
Ogromne dzięki za pomoc
Odpowiedz cytując