Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10061
Stary 22.06.2011, 07:36
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Cytat:
Abdou Razack Traore chce odejść z Lechii

Abdou Traore zakomunikował trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu, że zamierza zmienić klub. Reprezentant Burkina Faso ma już dość grania w Lechii Gdańsk. Myśli o Legii Warszawa.

– Powiedziałem trenerowi, że po rodzinnej naradzie uznałem, że byłoby dla mnie lepiej, gdybym teraz przeszedł do klubu, który gra w europejskich pucharach i zagwarantuje mi wyższy kontrakt. Nieważne gdzie – w Polsce, czy gdzie indziej. Myślę, że nadszedł czas, by w karierze zrobić następny krok – mówi nam Traore.

Piłkarz chce nowych wyzwań, gdyż Lechia nie zakwalifikowała się do europejskich rozgrywek (zajęła 8. miejsce). Ale zdaje sobie też sprawę, że w Gdańsku zarabia niewielkie pieniądze w porównaniu do tego, co prezentuje na boisku. Jego podstawowa pensja to 10 tysięcy euro netto.
Brać go. Tym bardziej jeżeli miałby wzmocnić naszych bezpośrednich i najgroźniejszych konkurentów.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 22.06.2011 o godz. 08:00.
Odpowiedz cytując