Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48638
Stary 22.06.2011, 07:08
Wszystko fajnie pięknie tylko mi jakoś smutno, że w siedzibie klubu po polsku to niedługo będzie można pogadać tylko ze sprzątaczką.
Odpowiedz cytując