Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
48638
22.06.2011, 07:08
Wszystko fajnie pięknie tylko mi jakoś smutno, że w siedzibie klubu po polsku to niedługo będzie można pogadać tylko ze sprzątaczką.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku