Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48627
Stary 21.06.2011, 22:56
A ten Basalaj menda jedna , znów nie dotrzymał terminu

Byc może nowi zawodnicy dołącza w Holandii , albo nawet wcześniej , czasu mało a zgranie to podstawa , widocznie negocjacje się przeciągają , po za tym na (Jeśli ten Argentyńczyk przyjechał na testy) to wyniki testów trochę trwają , trzeba tak czy siak czekać.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując