A ten Basalaj menda jedna , znów nie dotrzymał terminu
Byc może nowi zawodnicy dołącza w Holandii , albo nawet wcześniej , czasu mało a zgranie to podstawa , widocznie negocjacje się przeciągają , po za tym na (Jeśli ten Argentyńczyk przyjechał na testy) to wyniki testów trochę trwają , trzeba tak czy siak czekać.