Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
48622
21.06.2011, 21:55
PowtÓrzĘ to raz jeszcze. JeŚli jesteŚ prawdziwym kibicem to musisz byĆ niepoprawnym optymistĄ. JeŚli jesteŚ malkontentem i szukasz dziury w caŁym to nie jesteŚ kibicem tylko sympatykiem.
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger