Myślę, że każdy kto kibicuje Wiśle wierzy w awans, tylko niektórzy boją się o tym głośno mówić, aby nie zapeszyć. Podoba mi się polityka klubu, który sprowadza/chce sprowadzić, nie jakieś uzupełnienia, tylko od razu zawodników do pierwszego składu, tak jak to miało miejsce w zimowym okienku transferowym. Pareiko, Jaliens, Sivakov, Melikson i Genkov w większości spotkań rundy wiosennej wychodzili na boisko w pierwszym składzie i spłacali się z nawiązką. Czekam na kolejne wzmocnienia. Myślę, że w tym roku może się udać. Wojtek Kowalczyk wierzy, to my mamy nie wierzyć?