Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10057
Stary 21.06.2011, 21:47
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
napisz mi tylko bo jest z Legii?
człowieku jak Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości w tej kwestii to zastanów się nad sensem bycia kibicem Wisły Kraków.

i przeczytaj sobie swoją własna sygnaturkę - co masz tam wpisane.
Odpowiedz cytując