Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Janek Skawina
Member
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice
Offline
#
10054
21.06.2011, 21:17
PODpalacz
napisał(a):
a to dla czego
?
bo jest z Legi
i
to jest najemca jak każdy jeden grajek,dziś jest tu jutrop tam.Zapytaj kibica Ległej to każdy ci powie że szkoda że nie przedłużyli z nim kontraktu
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie! Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą
NIE DLA KOSMITÓW NA
M
ŁYNIE!
Janek Skawina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janek Skawina
Znajdź inne posty napisane przez Janek Skawina