Wyświetl pojedynczy post
Janek Skawina
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10054
Stary 21.06.2011, 21:17
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
a to dla czego ? bo jest z Legii to jest najemca jak każdy jeden grajek,dziś jest tu jutrop tam.Zapytaj kibica Ległej to każdy ci powie że szkoda że nie przedłużyli z nim kontraktu

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie! Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą
NIE DLA KOSMITÓW NA MŁYNIE!
Odpowiedz cytując