Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10053
Stary 21.06.2011, 21:14
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
wiesz co? poszukaj sobie jakaś solidną ścianę... rozpędź się i proszę Cię, nie zatrzymuj się!
a to dla czego ? bo jest z Legii to jest najemca jak każdy jeden grajek,dziś jest tu jutrop tam.Zapytaj kibica Ległej to każdy ci powie że szkoda że nie przedłużyli z nim kontraktu

Odpowiedz cytując