tomasz_19 napisał(a):

|
wiesz co? poszukaj sobie jakaś solidną ścianę... rozpędź się i proszę Cię, nie zatrzymuj się!
|
a to dla czego

? bo jest z Legii

to jest najemca jak każdy jeden grajek,dziś jest tu jutrop tam.Zapytaj kibica Ległej to każdy ci powie że szkoda że nie przedłużyli z nim kontraktu