Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
Od: 06.2003
Skąd: Ireland
Offline
#
1917
21.06.2011, 21:10
aha nie będzie to żaden Partizan, ani jak wzór który ma syn Pareiki,... ktoś puścił plotę i bezsensownie powtarzacie... powtórzę: Wonski_eNHa w jednym swoim projekcie jest blisko
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Darkh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darkh
Znajdź inne posty napisane przez Darkh