Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 21.06.2011, 21:01
Mały bonus dla walczących o powrót Białej Gwiazdy....

TAPETA na pulpit. (1920x1200) *można śmiało powiedzieć Full HD.
miniatury nie oddają klimatu




Uploaded with ImageShack.us

Bravo dla kota, z tymi ludźmi trzeba się obchodzić jak z ... hmm, trzeba im tłumaczyć słowo po słowie.
Kto nie wysłał jeszcze maili, to teraz wysyła!

http://www.facebook.com/Chcemy.przyw...Bialej.Gwiazdy
Odpowiedz cytując