koszulka na nowy sezon będzie wyglądać podobnie do jednego z projektów które były pokazywane w tym temacie... nawet pisałem o tym w tym temacie parę stron wcześniej. Nie będzie to żaden teamwear z linii Adidasa, taki jak będzie miała Legia (oni nie mają wymagań co do wyróżniania się wzorem koszulki meczowej - Wisła ma

). Co do loga to też bym chciał Białą Gwiazdę - ale trochę za późno jest na takie inicjatywy, wzór był gotowy i zaakceptowany prawdopodobnie już w kwietniu... więc w tym sezonie nic się nie wskóra żadnymi akcjami. Takie działania trzeba podejmować gruubo ponad pół roku przed rozpoczęciem nowego sezonu kiedy to koszulki na nowy sezon są w fazie projektów.