Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10050
Stary 21.06.2011, 20:42
gdyby Szałachowski nie był gruby, nie był z Legii i nie był tak często poważnie kontuzjowany to bardzo dobry zawodnik ale niesty przynajmniej 2 z tych 3 rzeczy sie nie zmieni.

Odpowiedz cytując