Wyświetl pojedynczy post
Sivas
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10048
Stary 21.06.2011, 20:09
miło by było gdyby Stan uruchomił kontakty w Holandii i spróbował nam ściągnąć:

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10609

Chyba nie tak bardzo nierealny transfer, rok kontraktu do końca, w wieku odpowiednim co by równowagę w zespole utrzymać...Chociaż z drugiej strony nie wierze że szukając Polaków jego osoba nie przewinęła się w notesie Stana lub Maskaanta


Edit: i na obóz by daleko nie miał

Odpowiedz cytując