miło by było gdyby Stan uruchomił kontakty w Holandii i spróbował nam ściągnąć:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10609
Chyba nie tak bardzo nierealny transfer, rok kontraktu do końca, w wieku odpowiednim co by równowagę w zespole utrzymać...Chociaż z drugiej strony nie wierze że szukając Polaków jego osoba nie przewinęła się w notesie Stana lub Maskaanta
Edit: i na obóz by daleko nie miał
