Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 21.06.2011, 19:58
List otwarty do Prezesa oraz Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA.

Szanowny Prezesie Wisły Kraków SA !!

Kibice Wisły Kraków z dumą akceptują logo SA Wisła Kraków w jego całości.
Kibice Wisły Kraków nie dążą do zmiany loga Wisły Kraków SA, nawet w swoich myślach.
Kibice Wisły Kraków z ogromnym szacunkiem odnoszą się do loga Wisły Kraków SA, od lat, zasłużenie ukazywanego przez klub wszędzie, w tym także, w każdym miejscu strojów piłkarskich, za wyjątkiem miejsca przeznaczonego od początku istnienia naszego klubu, na symbol Białej Gwiazdy, umiejscowiony na koszulkach piłkarskich, na wysokości serc piłkarzy.
Kibice Wisły Kraków oczekują powrotu symboliki i tradycji Białej Gwiazdy na koszulkach meczowych piłkarzy Wisły Kraków SA, umiejscowionej na wysokości serc piłkarzy, tak zaprojektowanej, aby była zastrzeżonym i wyłącznym produktem Wisły Kraków SA, niezależnie od struktur właścicielskich Wisły Kraków SA, teraz i w odległej przyszłości.

Dlaczego Wisła Kraków SA nie uznaje symbolu i tradycji Białej Gwiazdy na koszulkach piłkarzy w miejscu jak wyżej i nie dąży do pogodzenia symbolu Białej Gwiazdy w tym określonym wydaniu, z logiem obecnej struktury włąścicielskiej Wisły Kraków SA, umiejscowionym w zależności od projektów, w dowolnie innym miejscu strojów meczowych piłkarzy, np. po przeciwległej do Białej Gwiazdy, stronie koszulek piłkarskich, centralnie na prawej stronie piersi piłkarzy oraz na frontach spodenek meczowych piłkarzy


Do wiadomości :

1. Rada Nadzorcza Wisły Kraków SA


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ps. propozycja oficjalnej dyskusji kibiców Wisły Kraków z klubem Wisła Kraków SA, w sprawie powrotu symboliki Białej Gwiazdy, w następnych sezonach piłkarskich, na koszulki meczowe piłkarzy naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez kot : 21.06.2011 o godz. 21:09.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując