Dobrze, że ktoś tu jednak moderuje, bo jak patrzę na profil Wisły na FB to komentarze w stylu "Czekamy na BUM BUM" rozwalają mnie do reszty

Jeszcze brakuje bunga-bunga i Berlusconiego
Wszyscy się dziś napalili na transfery bo Basałaj powiedział co powiedział i teraz już wszechobecna panika wśród kibicowskiej braci. Ja jestem dziwnie spokojny, myślę, że nasz holenderski tandem, czyli Stan i Robert wiedzą co robią. Cierpliwość jest najważniejsza. Oby Ci gracze dołączyli do nas podczas zgrupowania w Holandii, bo tam zostanie wykonana lwia część przygotowań przed eliminacjami do LM. A czy to dziś, czy w czwartek złożą podpis jest już bez znaczenia.