Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14246
Stary 21.06.2011, 18:59
Lubu Dubu niech nam zyje prezes Grzesiu!

Grzegorz Lato do Euro zarobi co najmniej 8 milionów złotych

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/g...6,artykul.html

Dużo większe dochody przynosi jednak praca przy organizacji Euro. Jako jeden z szefów spółki były piłkarz Stali Mielec zarabia 30 tys. euro miesięcznie (ok 120 tys. złotych). Działalność tę należy liczyć od 2009 roku, co jednak wystarcza, żeby prezes Lato mógł liczyć do zakończenia Euro na 4 mln złotych.


dorwali sie do koryta ,ciekawe jacy to eksperci do Euro ,zeby tyle zarabiali ,jak Lato to przygłup jakich mało i nawet zdania po angielsku skielic nie potrafi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując