grosz napisał(a):

odnośnie Skonto Ryga i szans w walce o LM:
Dziś przypadkiem oglądałem pogram 2x45 w TVP Sport gdzie był szanowny pan Bednarz. Użył tam kilku znaczących dla mnie słów, że on nie wierzy w awans polskiego klubu (Wisła Kraków) do Ligi Mistrzów.
To pytam się jak ktoś taki mógł być dyrektorem sportowym Mistrza Polski?
Jak ktoś bez wiary w sukces mógł przychodzić do pracy i sprowadzać piłkarzy, i oszukiwać wszystkich dookoła.? Nie mówię już o kibicach bo ich najłatwiej zrobić kakao, i tak przyjdą i przyniosą kasę za bilet.... ale właściciela swojego pracodawcę, który płacił mu ciężkie pieniądze za to żeby ta liga była.
On mówi że polskie kluby to obecnie powinny grać w LE. To pokazuje że tak naprawdę jego obecność w Wiśle to była jedna wielka pomyłka. Nie chce pisać o jego polityce transferowej słynna zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego, ale to obrazuje że cały czas otaczaliśmy się niewłaściwymi ludźmi którzy nie mają pojęcia o swojej pracy.
|
Żenada jak sku....
Dzięki takim ludziom polska piłka jest tam gdzie jest, czyli w dupie.
A nasi trenerzy, piłkarze lepiej niech się nie wypowiadają przed tym meczem.
Tylko niech 11 ludzi wyjdzie i zwyczajnie w swiecie zapier....
Każde słowo po ewentualnej porażce zostanie obrócone przeciwko nim.
Mniej gadania, więcej pracy i będzie dobrze.