Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10042
Stary 21.06.2011, 18:45
No oczywiście,że musimy takich graczy poszukiwać,ale ja mówię,że nie potrzebujemy Sebastiana aka Hospital Szałachowskiego,który zamiast grać siedział by w gabinecie fizjoterapeuty,ten Nunez jest taki,a kontuzji chyba tak często jak Sebek nie łapie
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując