[QUOTE=baro1995;111436,ale musi być w 100% przygotowany bo całą gre opiera na szybkości i dryblingu[/QUOTE]
Właśnie takich Graczy też musi poszukiwać Wisła. Jeśli... w grupie LM nie będziemy raczej drużyną która wymianie tysiące podań tylko drużyną która będzie chciał w najprostszy sposób strzelić bramkę
