baro1995 napisał(a):

No i gra na lewej podobno lepiej niż na prawej,wszechstronny,doświadczony,perspektywiczny, zobaczymy co wypali z jego testów
|
Jakbym słyszał to już kiedyś...Bunoza...
Ogólnie ubaw z tego tematu.Niejeden monitor w ciągu ostatnich kilku dni został pewnie pobrudzony.Podniecenie sięga zanitu