River napisał(a):

|
Widac, ze wakacje sie juz zaczely.
|
Widać,że argumenty się już skończyły
Campbell,miał lepsze mecze i gorsze mecze,ostatni raz w akcji widziałem go w Arsenalu,grał bardzo dobrze,ale zdarzyły mu się też bodajże 2 wpadki po których Arsenal stracił bramki,więc błędy popełnia,występy w Arsenalu 2010 rok,więc nie wiem jak prezentuje się obecnie,no ale jeżeli byłby w naszym zasięgu finansowym to czemu nie.Świetnie gra głową i ma ogromne doświadczenia no i na pewno nie jest słabszy od Bunozy,Chaveza,bądź Jaliensa,styl gry nawet podobny do Osmana tylko,że jest/ był bardziej zwrotny i szybki jak go widziałem.