Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10037
Stary 21.06.2011, 18:28
River napisał(a):Wyświetl post
Widac, ze wakacje sie juz zaczely.
Widać,że argumenty się już skończyły

Campbell,miał lepsze mecze i gorsze mecze,ostatni raz w akcji widziałem go w Arsenalu,grał bardzo dobrze,ale zdarzyły mu się też bodajże 2 wpadki po których Arsenal stracił bramki,więc błędy popełnia,występy w Arsenalu 2010 rok,więc nie wiem jak prezentuje się obecnie,no ale jeżeli byłby w naszym zasięgu finansowym to czemu nie.Świetnie gra głową i ma ogromne doświadczenia no i na pewno nie jest słabszy od Bunozy,Chaveza,bądź Jaliensa,styl gry nawet podobny do Osmana tylko,że jest/ był bardziej zwrotny i szybki jak go widziałem.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując