Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11834
Stary 21.06.2011, 18:23
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się praca Bunozy. Jak przeszedł to była straszna chudzinka. A widać, że mając kontuzję nie próżnował i wziął się porządnie za siebie Fizycznie już wygląda ok, jeszcze niech poprawi grę i będzie super Widzę dla niego przyszłość w Wiśle. Ale forma wypali za rok.
A co, nową galerię handlową wtedy otwierają?

Nie, a tak całkiem serio, to oby z formą wypalił już na rundę rewanżową w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.06.2011 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując