Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline
#
11834
21.06.2011, 18:23
gianbuffon
napisał(a):
Podoba mi się praca Bunozy. Jak przeszedł to była straszna chudzinka. A widać, że mając kontuzję nie próżnował i wziął się porządnie za siebie
Fizycznie już wygląda ok, jeszcze niech poprawi grę i będzie super
Widzę dla niego przyszłość w Wiśle.
Ale forma wypali za rok.
A co, nową galerię handlową wtedy otwierają?
Nie, a tak całkiem serio, to oby z formą wypalił już na rundę rewanżową w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.06.2011 o godz. 18:35.
tarantulaw2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tarantulaw2
Znajdź inne posty napisane przez tarantulaw2