Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10035
Stary 21.06.2011, 18:16
Heero napisał(a):Wyświetl post
Taa, Sol Campbell... ostatni mecz z jego udziałem, który oglądałem, to Arsenal - Porto i miał motorykę zbliżoną do staruszka na wózku.
Szkoda, że oceniasz go tylko po jednym meczu. Równie dobrze możesz napisać, że Fabiański jest za słaby na polską ligę, bo puścił szmatę przeciwko Porto.

Chavez strusiem pędziwiatrem również nie jest, a jakoś daje radę. "Siła i nie ma opierdalania się". Tacy środkowi obrońcy to skarb.
Odpowiedz cytując