Heero napisał(a):

|
Taa, Sol Campbell... ostatni mecz z jego udziałem, który oglądałem, to Arsenal - Porto i miał motorykę zbliżoną do staruszka na wózku.
|
Szkoda, że oceniasz go tylko po jednym meczu. Równie dobrze możesz napisać, że Fabiański jest za słaby na polską ligę, bo puścił szmatę przeciwko Porto.
Chavez strusiem pędziwiatrem również nie jest, a jakoś daje radę. "Siła i nie ma opierdalania się". Tacy środkowi obrońcy to skarb.