Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11833
Stary 21.06.2011, 17:50
Podoba mi się praca Bunozy. Jak przeszedł to była straszna chudzinka. A widać, że mając kontuzję nie próżnował i wziął się porządnie za siebie Fizycznie już wygląda ok, jeszcze niech poprawi grę i będzie super Widzę dla niego przyszłość w Wiśle. Ale forma wypali za rok.
Odpowiedz cytując