Podoba mi się praca Bunozy. Jak przeszedł to była straszna chudzinka. A widać, że mając kontuzję nie próżnował i wziął się porządnie za siebie

Fizycznie już wygląda ok, jeszcze niech poprawi grę i będzie super

Widzę dla niego przyszłość w Wiśle. Ale forma wypali za rok.