Wyświetl pojedynczy post
Snoopy5
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48597
Stary 21.06.2011, 17:39
Szansa na grupę Ligi Mistrzów na pewno jest ale ważne jest wzmocnienie składu i przygotowanie formy na lipiec i sierpień czego zazwyczaj brakowało. No i przeważnie w kwestii transferów zawsze było do tyłu. Odchodzili co lepsi a przychodzili średniacy albo goście na testy . Nie mówię że nigdy z tych testów nic nie wynikało , choćby Błaszczykowski czy Diaz ale sytuacja gdy ciężko szło wzmacnianie zespołu była notoryczna. Teraz jest lepiej , sprowadzamy niezłych grajków , reprezentantów krajów , każdy coś wnosi do zespołu , nawet Sivakov się przydał . Mam nadzieję , że jeszcze trafią do nas jacyś piłkarze . Priorytetem dla mnie jest napastnik , w razie gdyby Genkov miał kontuzje albo kartki .
Odpowiedz cytując