|
Diaz zawsze był dla mnie leszczem. Że go Brugia nie chce to dla mnie żadne zaskoczenie.
Trochę płaczu było jak odchodził, okazuje się ,że zrobiliśmy interes jak się patrzy.
Teraz niby ma wrócić, no cóż, lewym obrońcą on nie jest na pewno. Szybszy skrzydłowy z jakimś zwodem i gościowi się nogi zaplątują na supeł.
Trochę lepiej wyglądał jako DM. W momencie gdy nie robił świec i nie przyjmował sobie piłki na 3 razy piszczelem.
. .
|