Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10031
Stary 21.06.2011, 17:04
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.de/de/dmitr...ler_75214.html

Ja bym widział tego kolesia u Nas jeśli mielibyśmy nie zakontraktować Jovanovica.
Hicior Football Managera. Myślę, że byłby bardzo ciekawym zawodnikiem. W końcu 18 meczy w kadrze Białorusi o czymś świadczy. Zawsze mnie dziwiło to, że nie zgłosił się po niego żaden dobry, europejski klub.
Odpowiedz cytując