blackluk napisał(a):

|
Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.
|
Co ma do tego Ekstraklasa? Może to, że to ona jest od ustalania terminarza, a nie kluby (przynajmniej w normalnych ligach). Może niech się jeszcze na wyniki umówią, jak już tak ustalają.