Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 21.06.2011, 15:55
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Co za ludzie co ma do tego ekstraklasa? Przecież to Lech sam dogadał sie z klubami i tylko Ruch sie nie zgodził. Nie ma to nic wspólnego z ustalanie terminarza.
Co ma do tego Ekstraklasa? Może to, że to ona jest od ustalania terminarza, a nie kluby (przynajmniej w normalnych ligach). Może niech się jeszcze na wyniki umówią, jak już tak ustalają.
Odpowiedz cytując