Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10006
Stary 21.06.2011, 15:32
Ciekawe jakie byłyby tytuły na Wp i innych stronach kiedy ten zawodnik przychodziłby do Wisły ?
" Kutas w Wiśle " ?
Ostatnio edytowane przez fanfan : 21.06.2011 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując