Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
48574
21.06.2011, 14:44
A z kąd ty wziąłęś tego Gervasio Nuneza nigdzie nie ma ani na oficjalnej ani na glownych portalach ze jestesmy zainteresowani albo ze rozmawiamy z tym zawodnikime. Możesz powiedzieć z kąd te informacje
Może od tych Zbymków i lolków?;>
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123