|
Terminarz z punktu widzenia Śląska do bani. Na starym stadionie zagramy przynajmniej 2 mecze, (około 14 sierpnia miał być pierwszy mecz WKS na nowym stadionie, początkowo dla 15 tysięcy kibiców wtedy zaplanowano nam mecz wyjazdowy jednak). A tak we wrześniu same imprezy (Trucki, walka Adamka i koncert George'a), więc dopiero na początku jesieni będzie można przy ulicy Śląskiej grać. Ciekawe jak sprawę karnetów rozwiążą?
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
|