Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48570
Stary 21.06.2011, 13:42
Jak tak mówisz to znaczy że najwcześniej jutro prezentacja będzie. Hmm myślałem że dzisiaj coś zrobią miejmy nadzieje że jutro zaprezentują przynajmniej dwoch zawodników żeby mogli jechać na obóz do Holandii.
Odpowiedz cytując