Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fan123
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
48570
21.06.2011, 13:42
Jak tak mówisz to znaczy że najwcześniej jutro prezentacja będzie. Hmm myślałem że dzisiaj coś zrobią miejmy nadzieje że jutro zaprezentują przynajmniej dwoch zawodników żeby mogli jechać na obóz do Holandii.
Fan123
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Fan123