Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 21.06.2011, 13:30
W 100% popieram Resera!
Gdybyśmy to my byli w analogicznej sytuacji, cytowalibyście forum icków (którzy pisali by to samo co wy) i naśmiewalibyście się z ich kompleksów.
Proszę nie zniżajcie się do ich poziomu.
Już nie pamiętacie jak nam poszli na rękę gdy pojechaliśmy na Chicago Trophy? Tak bardzo jesteście zaślepieni?
Odpowiedz cytując