Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 21.06.2011, 13:12
Panowie. Gdy ktoś jest mocny to i terminarz nie będzie mu przeszkadzał. Co to za różnica, czy zagramy najpierw u siebie, potem na wyjeżdzie?

Może tak być, ze akurat mecze wyjazdowe zagramy z Legią, która będzie bez formy, a dopiero złapie ja w Krakowie, kiedy zagramy na własnym stadionie.

Mi to tam lata. Druga część sezonu jest grana w Krakowie i tam będziemy walczyć o mistrza.
Odpowiedz cytując