|
Panowie. Gdy ktoś jest mocny to i terminarz nie będzie mu przeszkadzał. Co to za różnica, czy zagramy najpierw u siebie, potem na wyjeżdzie?
Może tak być, ze akurat mecze wyjazdowe zagramy z Legią, która będzie bez formy, a dopiero złapie ja w Krakowie, kiedy zagramy na własnym stadionie.
Mi to tam lata. Druga część sezonu jest grana w Krakowie i tam będziemy walczyć o mistrza.
|