gianbuffon napisał(a):

A ch.j z Lechem. Co mają zrobić jak ich miasto zrobiło w bambuko? Nie bądźcie już takimi egoistami, bo nam też mogły/mogą przytrafić się problemy ze stadionem. Cieszmy się, że fajnie nam ułożył się terminarz. Wiele wskazuje na to, że mecze z Lechem, Legią, Cracovią i Śląskiem obejrzy 30 tys. widzów, co na jesieni byłoby niemożliwe I kto komu poszedł bardziej na rękę?
|
dokladnie rok temu mogles napisac to samo...( i ...ptfu...za rok mozesz napisac to samo
co do Amicki to jawna kpina i nic wiecej - sa rowni i rowniejsi