Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4211
Stary 21.06.2011, 12:46
zim zum napisał(a):Wyświetl post
To nie jest takie proste, bo ta durną ustawę będzie musiał ktoś zmienić.
Tu nawet nie chodzi o to, że tą ustawę ktoś będzie musiał zmieniać. Chodzi o jej przestrzeganie - do Ełro będzie ona zapewne ściśle respektowana. Bo przecież z 'kibolami' trzeba walczyć, toż to największy problem przezd Ełro (.... z autostradami, dworcami, hotelami etc.etc. - największy problem to kibole - to się właśnie wmawia 'społeczeństwu' - czyli szarym babom i innym pionom). Skończy się Ełro - żadnych dymów nie będzie, spokój, 'atmosfera wielkiego święta' - politycy obojętnie jakiej partii (jedno załgane gówno - radzę nie iść w ogóle na wybory) odtrąbią sukces i na tym się zakończy ich wielka krucjata, odtrąbią zwycięstwo pani Genowefa z Grajewa będzie szczęśliwa bo Donald czy inny Jarek zrobił porządek z kibolami, a Ełro to był wielki sukces! Tak swoją drogą śmieszne są głosy mówiące, że będą dymy podczas Ełro - odpowiedzcie sobie kto te bilety wylosował, raczej nie ekipa lubiąca takie akcje.

Ja tam liczę, że pojeździmy trochę po Europie, przeczekując tym samym ten chory okres w Polsce. Nie można się poddać trzeba przeczekać, jeszcze mniej niż rok. Później wszystko powinno wrócić do 'normy'. Cały czas tam jakaś iskierka nadziei się tli, że jednak lobbing odpowiednich osób sprawi, że mecze Ekstraklasy jednak będą odbywać się z udziałem gości.. Poczekajmy jeszcze na oficjalny komunikat.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując