PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Optymista z Ciebie. A może po prostu nie otrzymalismy żadnej konretnej oferty kupna za któregokolwiek z piłkarzy? Zwróć uwagę na nasze starty w pucharach w ostatnich latach. Udanie zaprezentujemy się w Europie w tym sezonie i znowu będziemy sprzedawać na potęge.
|
Tak wiem, że jeżeli tylko się pokażemy zaczną się wyprzedaże ale awansując przykładowo do LM ceny naszych piłkarzy skoczą do góry, do tego doszły by pieniądze za LM i prawa do transmisji więc pewnie udało by się załatać ubytki. Niestety potęgą futbolową to my nie jesteśmy i raczej piłkarze traktują nas jako przystanek do kariery w europie. Nie mówię tutaj o takim Ilievie czy Lameyu, albe o graczach młodych i perspektywicznych. A do wyprzedaży to już chyba się wszyscy zdążyli przywyknąć, tyle że miały one miejsce zazwyczaj przed przygotowaniami.