Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48567
Stary 21.06.2011, 12:42
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Optymista z Ciebie. A może po prostu nie otrzymalismy żadnej konretnej oferty kupna za któregokolwiek z piłkarzy? Zwróć uwagę na nasze starty w pucharach w ostatnich latach. Udanie zaprezentujemy się w Europie w tym sezonie i znowu będziemy sprzedawać na potęge.
Tak wiem, że jeżeli tylko się pokażemy zaczną się wyprzedaże ale awansując przykładowo do LM ceny naszych piłkarzy skoczą do góry, do tego doszły by pieniądze za LM i prawa do transmisji więc pewnie udało by się załatać ubytki. Niestety potęgą futbolową to my nie jesteśmy i raczej piłkarze traktują nas jako przystanek do kariery w europie. Nie mówię tutaj o takim Ilievie czy Lameyu, albe o graczach młodych i perspektywicznych. A do wyprzedaży to już chyba się wszyscy zdążyli przywyknąć, tyle że miały one miejsce zazwyczaj przed przygotowaniami.
Odpowiedz cytując