Reser napisał(a):

|
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.
|
Przecież to stadion miejski, a nie Lecha. Obiektywnie rzecz biorąc, skoro nie jest to stadion Lecha, oraz to, że Lech nie jest jego operatorem, powinien istnieć obowiązek zgłoszenia stadionu rezerwowego. Ale w mediach oczywiście lament wielkopolski...