Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.06.2011, 12:41
Reser napisał(a):Wyświetl post
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.
Przecież to stadion miejski, a nie Lecha. Obiektywnie rzecz biorąc, skoro nie jest to stadion Lecha, oraz to, że Lech nie jest jego operatorem, powinien istnieć obowiązek zgłoszenia stadionu rezerwowego. Ale w mediach oczywiście lament wielkopolski...
Powód: interpunkcja
Ostatnio edytowane przez Heero : 21.06.2011 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując