zibiwroc napisał(a):

|
Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/
|
To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser.

Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.