Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 21.06.2011, 12:18
zibiwroc napisał(a):Wyświetl post
Lechowi Ekstraklasa poszła na rękę, a jak Śląsk prosił o dwa pierwsze mecze na wyjeździe, żeby móc przenieść się na nowy stadion, to w nagrodę pierwsze dwa gra u siebie :/
To jest właśnie ten obiektywizm, o który apelował Reser. Amika może rozegrać na wyjeździe pierwsze 4 z 5 meczów, Śląsk nie może nawet 2.
Odpowiedz cytując