Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9992
Stary 21.06.2011, 12:08
Cytat:
Z Argentyny czy z Brazylii to nikt dobry do nas nie przyjdzie. Rynek przepatrzony na każdą z możliwych stron, ale naciąć się już można. Ilu to w naszej lidze grało reprezentantów młodzieżówek Brazylii czy Argentyny? Chyba Beto nawet,w którejś z takich reprezentacji kopał, i co z tego?W sumie poza tym,że grać w piłę nie umiał to nie za wiele. Trzeba mieć kupę kasy i rozeznania aby kogoś z tych rejonów podpisać. Kupę kasy w naszym mniemaniu rzecz jasna, bo mówię o sumach rzędu 2,3 miliony, czyli dla nas nieosiągalnych. Pewnie,że trafi się taki Marcelo ale to był jednorazowy strzał. Długo się nie powtórzy, o ile kiedykolwiek a prędzej trafi do nas drugi Beto czy Deci.
Jak się nie ma żadnego rozeznania na rynku to oczywiście jest że będą trafiać się zawodnicy typu Beto u nas jest tak, że każdy trener czy dyrektor na wieść o tym że jest do wzięcia zawodnik z Brazylii zaciera ręce.
Czasami wystarczy się dobrze zakręcić i wyciągniecie dobrego zawodnika nie jest nie możliwe.
Odpowiedz cytując