Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 21.06.2011, 12:02
Przecież taki terminarz jest optymalny! Kluczowe mecze gramy u siebie na wiosnę. A jesienią jest szansa, że pogonimy będące w kryzysie Widzewy czy Górniki... Wam to jak zwykle ciężko dogodzić.
Odpowiedz cytując