Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 21.06.2011, 11:59
Donki napisał(a):Wyświetl post
No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.
Odpowiedz cytując