Donki napisał(a):

No ale to już chyba nie nasz problem, że zgłosili tylko stadion na Bułgarskiej ?
Są przeciez nie daleko Wronki...
|
Ale czaisz człowieku, że oni nie wiedzieli, że nie będą mogli grać na swoim stadionie? Rozumiem, że Lech to Lech i najlepiej jakby zniknęli, ale trochę obiektywizmu i mniej ignorancji.