tarantulaw2 napisał(a):

Pisz do nich na ten a w temacie dopisz [PL] i już.
Tak. Bo generalnie PP można mieć nawet nie posiadając prawdziwego konta bankowego.
|
a przepraszam, skąd ja mam wiedzieć na który e-mail wysłać kasę ?
Skoro sprzedający w stronie ' o mnie ' czy w aukcji nie podaje swojego mejla ?
Wysłałem więc na tego mejla, z którego dostałem wiadomość z podziękowaniem o zakupie.
A tak z innej beczki, jakbym miał podobną sprawę i w mejlu podałem np.
[email protected]. - gdzie po PL jest kropeczka to dupa ? Moja wina prawda ?
Bo jak się wysyła mejla to dostajesz zwrot, że zły adres, a z tego typu serwisami nie wiesz ?
Tak tylko pytam, PP potwierdził, że ja wszystko dobrze zrobiłem. Także rozpocząłęm spór, a po 20 dniach poproszę o rozpatrzenie.
@the_blues - ja byłem. Ale w środę - bo taniej. Wtedy lepiej przedzwonić i zaklepać sobie na konkret godzinę, bo sporo ludzi jest. A tak poza tym to wrażenia pozytywne