Arturo napisał(a):

|
Formalnie tak, ale po raz pierwszy od dawna nie ma w klubie ciśnienia na sprzedaż któregokolwiek z zawodników przed pucharami. Stan wyraźnie odniósł się do tego gdy były zapytania o Małeckiego. Oczywiście, jeżeli w przyszłości będą oferty to zarówno Małecki jak i Chavez odejdą, ale najwcześniej zimą.
|
I to jest właśnie to co odróżnia te przygotowania zespołu do LM od poprzednich. Wreszcie nie pozbywamy się najbardziej wartościowych zawodników, działacze może przejrzeli na oczy i widzą, że więcej można zarobić na samym awansie i grze w LM niż na sprzedaży zawodników tuż przed nią.