bridgeburner napisał(a):

Zmiana nazwy tematu ewoluuje w takim tempie, ze czlowiek nie nadaza za tym gdzie wpisuje posta
Co do ogolnej podniety tym Nunezem to ja mam tylko 2 nazwiska do dodania
Rios
Cabral
Wiec lepiej zachowac spokoj co by za duzego zawodu nie bylo
|
Z Argentyny czy z Brazylii to nikt dobry do nas nie przyjdzie. Rynek przepatrzony na każdą z możliwych stron, ale naciąć się już można. Ilu to w naszej lidze grało reprezentantów młodzieżówek Brazylii czy Argentyny? Chyba Beto nawet,w którejś z takich reprezentacji kopał, i co z tego?W sumie poza tym,że grać w piłę nie umiał to nie za wiele. Trzeba mieć kupę kasy i rozeznania aby kogoś z tych rejonów podpisać. Kupę kasy w naszym mniemaniu rzecz jasna, bo mówię o sumach rzędu 2,3 miliony, czyli dla nas nieosiągalnych. Pewnie,że trafi się taki Marcelo ale to był jednorazowy strzał. Długo się nie powtórzy, o ile kiedykolwiek a prędzej trafi do nas drugi Beto czy Deci.
Brazylijczyków najlepiej obserwować i podpisywać z Portugalii. Z taktyką zaznajomieni, w Europie raczej zaaklimatyzowani, a łatwiej ich obserwować niż w dalekiej Brazylii. Cleber, Paulista. Dwa przykłady solidnych grajków wypatrzonych i dogadanych z przeciętnych klubów portugalskich. Poza tym cenowo w naszym zasięgu.
Nie rezygnowałbym z obserwacji takich krajów jak Urugwaj, Honduras, Kostaryka, Paragwaj.... kupę solidnych grajków tam kopie i to w naszym zasięgu cenowym. I to niejednokrotnie reprezentanci krajów.