Kociewiak napisał(a):

|
Ja uważam, że jeżeli jest jakaś niepewność ze stadionem to przy składaniu licencji należało by podać w razie czego jakiś stadion rezerwowy i nie ważne czy powodem, będzie zamknięcie trybun, wymiana murawy w czasie sezonu czy co tam jeszcze. Tak według mnie powinno być i to się powinno tyczyć każdego klubu nie ważne czy to Wisła, Legia, Lech, Lechia czy ŁKS itd.
|
To idź to zgłoś do PZPN, a nie tu.