Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 21.06.2011, 10:44
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam, że jeżeli jest jakaś niepewność ze stadionem to przy składaniu licencji należało by podać w razie czego jakiś stadion rezerwowy i nie ważne czy powodem, będzie zamknięcie trybun, wymiana murawy w czasie sezonu czy co tam jeszcze. Tak według mnie powinno być i to się powinno tyczyć każdego klubu nie ważne czy to Wisła, Legia, Lech, Lechia czy ŁKS itd.
To idź to zgłoś do PZPN, a nie tu.
Odpowiedz cytując