Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5179
Stary 21.06.2011, 10:43
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Voin niby czemu skoro ich stadion ma pojemność 9.5k miejsc więc połowy stadionu nam nie oddadzą.
A ldaczego maja nie oddac ? Skoro ich na mecze chodzi po 1000 osob, teraz moze bedzie te 3/4 tysiace.
Wiec dla nich nasz przyjazd to dodatkowy zarobek.
Odpowiedz cytując