FearTS napisał(a):

Voin niby czemu skoro ich stadion ma pojemność 9.5k miejsc więc połowy stadionu nam nie oddadzą.
|
A ldaczego maja nie oddac ? Skoro ich na mecze chodzi po 1000 osob, teraz moze bedzie te 3/4 tysiace.
Wiec dla nich nasz przyjazd to dodatkowy zarobek.